HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Teismo naujienos

Lietuvoje viešėję užsienio teisininkai išgyrė Klaipėdos teismą
2014-10-03
 

Praeitą savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teisme įvyko baigiamoji Vokietijos, Ispanijos ir Rumunijos teisininkų vizito Lietuvoje dalis. Dvi dienas viešėję svečiai tikino maloniai apstulbę nuo suorganizuoto priėmimo, kurio metu buvo suteikta galimybė stebėti teismo posėdžius, klausytis teisėjų skaitomų pranešimų bei pažintinės kelionės metu plaukti laivu į Kuršių neriją.

Plačiau Plačiau
 
Moldovos antstoliai patirties sėmėsi Klaipėdos teisme
2014-09-30
 

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė dalykiniu vizitu Lietuvoje viešinčią Moldovos antstolių nacionalinės sąjungos ir Moldovos valstybinio universiteto atstovų delegaciją. Susitikime su teismo pirmininke Audrone Gaižutiene, pirmininkės pavaduotoju Petru Mineikiu ir kitais teisėjais aptartas teismo vaidmuo antstolių veikloje, apžvelgta teismo praktika nagrinėjant skundus dėl antstolių veiksmų.

Plačiau Plačiau
 
Europos Komisijos atstovai vizitą Lietuvoje pradėjo nuo Klaipėdos teismo
2014-08-28
 

Į Lietuvą atvykusios Europos Komisijos (EK) darbo grupės delegacijos vizitas, kuris susijęs su EK reglamento keitimu tiriant įrodymus civiliniame procese, prasidėjo Klaipėdos miesto apylinkės teisme. Trečiadienį svečiai ne tik diskutavo su uostamiesčio teisėjais civilinių bylų nagrinėjimo klausimais, bet ir iš arti pamatė vieno iš didžiausių Lietuvos teismų veiklą.

Plačiau Plačiau
 
Didžiausias pajūrio teismas pristato praeitų metų veiklos ataskaitą
2014-07-30
 

Atėjus šilčiausiam metų laikui – vasarai, bent kartą visų mintys nukrypsta į pajūrį. Jame esantis vienas didžiausių Lietuvos teismų – Klaipėdos miesto apylinkės teismas – kviečia visus besidominčius uostamiesčio aktualijomis susipažinti su praeitų metų veiklos ataskaita.

Plačiau Plačiau
 
Uostamiesčio teisme – dar vienas paprastesnis būdas susipažinti su byla
2014-07-25
 

Klaipėdos miesto apylinkės teismas, atnaujinęs asmenų aptarnavimo srities taisykles, sudarė galimybę teismo klientams neišeinant iš namų ne tik užpildyti elektroninę prašymo dėl susipažinimo su byla, kopijų darymo formą, bet ir iš anksto būti informuotiems apie atvykimo į teismą laiką.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai kvalifikaciją kėlė paskutiniuose pusmečio mokymuose
2014-07-02
 

Artėjant ilgosioms vasaros atostogoms Nacionalinės teismų administracijos mokymo centre birželio 18-20 d. vyko paskutiniai šio pusmečio seminarai, skirti teisėjams iš visos Lietuvos. Šeimos teisės tema organizuotuose mokymuose dalyvavo ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai Erika Tamošaitienė bei Raimondas Dilys.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos miesto apylinkės teismas - aktyviausias elektroninių paslaugų teikėjas
2014-06-23
 

Praėjusių metų vasarą startavęs teismų elektroninių paslaugų portalas e.teismas.lt liepos 1 dieną minės pirmąjį gimtadienį. Aptarti pirmuosius šio portalo gyvavimo metus Nacionalinė teismų administracija (NTA) teismų atstovus pakvietė į penktadienį vykusią diskusiją „Teismų elektroninės paslaugos: iššūkiai ir iniciatyvos“. Renginio metu įteikti ir specialūs apdovanojimai teismams.

Plačiau Plačiau
 
Teismo bausmių sulaukė narkotikais disponavę asmenys
2014-06-18
 

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį keturiems asmenims, kurie buvo kaltinami dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Metamfetaminą vartojusiam 30 m. Davidui Šamrajui skirta 5200 litų bauda, o narkotikus platinę asmenys sulaukė bausmių nuo laisvės apribojimo iki jos atėmimo.

Plačiau Plačiau
 
BMW avarijos sukėlėjas nuteistas ir už narkotikų platinimą
2014-06-11
 

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas dėl narkotikų platinimo pripažino kaltu 23 m. Vilių Cemnolonskį, kuris prieš metus Klaipėdoje automobiliu BMW 528 sukėlė avariją, pražudžiusią du kartu važiavusius keleivius.

Plačiau Plačiau
 
Uostamiesčio teisme – diskusija su psichoterapeutu Eugenijumi Laurinaičiu
2014-06-03
 

Praeitą penktadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme vyko diskusija su Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos (PTAK) pirmininku, psichoterapeutu doc. dr. Eugenijumi Laurinaičiu. Jos metu aptarti teismų sistemai aktualūs klausimai – teisėjo darbo krūvis, streso valdymas bei teismų įvaizdis visuomenėje.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 >

Teismo darbo laikas

IIV  8.0017.00

V      8.0015.45

Pietų pertrauka
12.0012.45

Dokumentų priėmimo laikas

I

8.0017.00

II 8.0017.00
III 8.0017.00

IV

8.0017.00

 V 8.0015.45

Adresas

KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMAS 

Valstybinė biudžetinė įstaiga

Juridinių asmenų registras, kodas 191443889 

S. Daukanto g. 8, LT-92129 Klaipėda 
Telefonas (8 46) 39 71 00 
Faksas (8 46) 39 71 33 
El. paštas: 

klaipedos.miesto@teismas.lt

Naujienų prenumerata

Surask mus Facebook‘e

Klaipėdos miesto apylinkės teismo ataskaita

Klaipėdos miesto apylinkės teismo el prašymas

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

 
Viso apsilankė:1154949Šiandien:307Dabar naršo:17