HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Teismo naujienos

Teisėja G. Seselskytė: nusikaltimo auką būtina apsaugoti nuo kančių
2015-06-29
 

„Lietuvoje požiūris į teisėsaugos misiją keičiasi: suvokiama, kad svarbu ne tik objektyviai ištirti nusikaltimą ir deramai nubausti kaltą asmenį, bet ir apsaugoti nukentėjusįjį nuo papildomų kančių bei užtikrinti, kad jis kuo greičiau atgautų psichologinę pusiausvyrą. Manau, kad tai turėtų tapti ne tik moraline, bet ir teisine norma“, – teigia teisėja Giedrė Seselskytė.

Plačiau Plačiau
 
Uostamiesčio teismas pristato praeitų metų veiklos apžvalgą
2015-06-25
 

Vasarai vis labiau įsibėgėjant jau tampa tradicija, kad pajūryje esantis vienas didžiausių Lietuvos teismų – Klaipėdos miesto apylinkės teismas – kviečia visus besidominčius uostamiesčio aktualijomis susipažinti su praeitų metų veiklos apžvalga.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos teisėjai diskutavo Latvijoje
2015-06-01
 

Praeitą ketvirtadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai ne vienerius metus trunkantį tarpinstitucinį bendravimą su Liepojos teismu pratęsė apsilankydami kolegų organizuotame susitikime.

Plačiau Plačiau
 
Teismo abejonės pasitvirtino: socialinio būsto nuomos teisinis reguliavimas prieštaravo Konstitucijai
2015-05-27
 

Vakar Konstitucinis Teismas priėmė nutarimą, kuris patvirtino Klaipėdos miesto apylinkės teismo abejones dėl Valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti ir daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymo nuostatos – ji prieštarauja Konstitucijai.

Plačiau Plačiau
 
Teisėjo komentaras žiniasklaidai: apie priimtą sprendimą, kuriuo suteikta galimybė asmeniui susitvarkyti dokumentus, leidžiančius gyventi Lietuvoje
2015-05-15
 

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas Darius Kurpavičius paskelbė sprendimą, kuriuo nustatė, kad dėl laiku nesutvarkytų asmens dokumentų užsieniečiu laikytas vyras visą gyvenimą praleido Lietuvoje ir jam turi būti suteikta galimybė susitvarkyti dokumentus dėl leidimo nuolat gyventi valstybėje. Sulaukus žiniasklaidos susidomėjimo, teisėjas sutiko pakomentuoti sprendimo priėmimo motyvus.

Plačiau Plačiau
 
Teismas: asmeniui be pilietybės turi būti suteikta teisė susitvarkyti dokumentus
2015-05-14
 

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino 26 m. M. K. pareiškimą, kuriuo buvo prašoma pripažinti, kad nuo gimimo jis gyvena Lietuvoje, ir atnaujinti dokumentų pateikimo terminą, siekiant įgyti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos žurnalistai inscenizavo teismo posėdį
2015-05-11
 

Klaipėdos apygardos ir Klaipėdos miesto apylinkės teismai sveikindami uostamiesčio žurnalistus Spaudos atgavimo, knygos ir kalbos dienos proga penktadienį juos pakvietė trumpam pabėgti nuo tiesioginių darbų ir patirti tai, ką reiškia būti teisėju, prokuroru, advokatu, kaltinamuoju, nukentėjusiuoju bei liudytojais.

Plačiau Plačiau
 
Teismas pripažino, kad buvusi dėstytoja iš darbo atleista neteisėtai
2015-05-04
 

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs civilinę bylą, nustatė, kad VšĮ „Lietuvos verslo kolegijos“ direktorės praėjusiais metais priimti įsakymai, kuriais atleista 56 metų buvusi dėstytoja L. R., yra neteisėti.

Plačiau Plačiau
 
Klaipėdos teisme aptartas bendradarbiavimas su NVO teikiant pagalbą liudytojams ir nusikaltimų aukoms
2015-04-28
 

Ką išgyvena liudytojai ir nusikaltimų aukos teismo proceso metu padėdami vykdyti teisingumą? Kokiomis bendromis priemonėmis teismas ir nevyriausybinės organizacijos gali užtikrinti jiems psichologinę pagalbą, saugią aplinką? Šiais ir kitais klausimais praeitą savaitę diskutuota Klaipėdos miesto apylinkės teisme organizuotoje konferencijoje „Nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir teismų bendradarbiavimas teikiant pagalbą liudytojams bei nusikaltimų aukoms“.

Plačiau Plačiau
 
Teismo pirmininkės A. Gaižutienės komentaras žiniasklaidai apie saugumo situaciją valstybės teismuose
2015-04-15
 

Po prieš dvi savaites įvykusio incidento Klaipėdos miesto apylinkės teisme, kuomet į teismo darbuotojus kreipėsi peiliu ginkluotas agresyvus vyriškis, „Balticum TV“ žurnalistai pakalbino teismo atstovus dėl saugumo padėties Lietuvos teismuose. Kviečiame žiūrėti parengtą reportažą.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 >

Teismo darbo laikas

IIV  8.0017.00

V      8.0015.45

Pietų pertrauka
12.0012.45

Dokumentų priėmimo laikas

I

8.0017.00

II 8.0017.00
III 8.0017.00

IV

8.0017.00

 V 8.0015.45

Adresas

KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMAS 

Valstybinė biudžetinė įstaiga

Juridinių asmenų registras, kodas 191443889 

S. Daukanto g. 8, LT-92129 Klaipėda 
Telefonas (8 46) 39 71 00 
Faksas (8 46) 39 71 33 
El. paštas: 

klaipedos.miesto@teismas.lt

Naujienų prenumerata

Klaipėdos miesto teismas ISO sertifikatas

Surask mus Facebook‘e

FACEBOOK

Klaipėdos miesto apylinkės teismo ataskaita

Klaipėdos miesto apylinkės teismo el prašymas

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1770716Šiandien:967Dabar naršo:2