HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_naujiena
2015-07-24

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už dviejų mažamečių seksualinį prievartavimą anksčiau neteistam ir niekur nedirbančiam 40 metų vyrui skyrė laisvės atėmimą devyneriems metams, bausmę atliekant pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
img_97801
2015-07-23

Lietuvos Respublikos Prezidento 2015 m. liepos 22 d. dekretu Nr. 1K-398 „Dėl apylinkių teismų teisėjų skyrimo“ į Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjas paskirtos Skaistė Bystriakovienė ir Diana Bučienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-16

2015 m. liepos 15 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimą, prisijungimą prie informacinės sistemos ir dokumento suklastojimą laisvės atėmimu dvejiems metams nuteisė 23 metų vyrą, bausmės vykdymą atidėjo dvejiems metams. Nukentėjusiesiems nuteistasis privalės atlyginti ir 59228,21 Eur dydžio turtinę žalą.

Plačiau Plačiau
2015-07-14

Pirmadienį Nacionalinėje teismų administracijoje antriesiems portalo e.teismas.lt veiklos metams paminėti vyko renginys „Teismų elektroninės paslaugos: iššūkiai ir perspektyvos“, kurio metu Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai Danutei Žvinklytei įteiktas apdovanojimas. Ji pripažinta aktyviausiu teisėju Lietuvoje, parengiančiu daugiausiai elektroninių dokumentų.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-29

„Lietuvoje požiūris į teisėsaugos misiją keičiasi: suvokiama, kad svarbu ne tik objektyviai ištirti nusikaltimą ir deramai nubausti kaltą asmenį, bet ir apsaugoti nukentėjusįjį nuo papildomų kančių bei užtikrinti, kad jis kuo greičiau atgautų psichologinę pusiausvyrą. Manau, kad tai turėtų tapti ne tik moraline, bet ir teisine norma“, – teigia teisėja Giedrė Seselskytė.

Plačiau Plačiau
2015-06-25

Vasarai vis labiau įsibėgėjant jau tampa tradicija, kad pajūryje esantis vienas didžiausių Lietuvos teismų – Klaipėdos miesto apylinkės teismas – kviečia visus besidominčius uostamiesčio aktualijomis susipažinti su praeitų metų veiklos apžvalga.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-19

Pirmąjį birželio penktadienį Rambyno regioniniame parke susitiko Klaipėdos apygardos veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų teisėjai. Kolegas sutikę Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjai aprodė įspūdingiausias parko vietas, supažindino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės veikla, sienos apsaugos sistema, parodė Panemunėje naujai pastatytą tiltą. Visi klausėsi gidės pasakojimų apie šio krašto istoriją, kultūrą ir gamtą.

Plačiau Plačiau
2015-06-18

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas atmetė dviejų Klaipėdos rajono policijos komisariato Operatyvaus valdymo grupės pareigūnų apeliacinius skundus baudžiamojoje byloje dėl tarnybinių pareigų neatlikimo.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-18

„Fizinio asmens bankroto procesu siekiama ne apskritai atleisti fizinį asmenį nuo skolų grąžinimo kreditoriams, bet taikant mokumo atkūrimo priemones civilizuotai išspręsti išieškojimo iš nemokaus asmens turto problemas, subalansuoti ir apsaugoti visų jo kreditorių interesus“, – teigia Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Jolanta Gailevičienė.

Plačiau Plačiau
2015-06-16

Praėjusio penktadienio rytą dauguma Šilutės rajono apylinkės teismo teisėjų ir darbuotojų į darbą atkeliavo dviračiais. „Idėja suorganizuoti kitokią, nei įprasta, dieną kilo norint paskatinti darbuotojus šiltuoju sezonu į darbą vykti dviračiais. Kadangi darbą teisme galima pavadinti protiniu ir mažai fiziškai aktyviu, todėl labai svarbu sportuoti ir taip stiprinti savo sveikatą. Be to, ne mažiau svarbu tausoti gamtą. Dviračiai – puiki priemonė abiem tikslams siekti“, – sakė sportišką dieną darbuotojams suorganizavusi teismo pirmininkė Virgina Pankauskienė.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1852219Šiandien:3433Dabar naršo:5