HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

2017-12-14

Informuojame, kad veiklą baigiančio Šilutės rajono apylinkės teismo visos sąskaitos bus uždarytos iki 2017 m. gruodžio 31 d. ir mokėjimus nuo 2018 m. sausio 1 d. vykdys Tauragės apylinkės teismas.

Plačiau Plačiau
 
klat_temide
2017-12-12

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 32 metų R. Ž., kurį pripažino kaltu dėl prekybos žmonėmis. Klaipėdos rajono gyventojui skirta penkerių metų laisvės atėmimo bausmė pataisos namuose. Prekybos žmonėmis aukomis tapo vyro sesuo ir pusseserė.

Plačiau Plačiau
 
2017-12-07

Palangos miesto apylinkės teismas nuo šiol dirba naujai suremontuotose patalpose Po kelis mėnesius trukusių remonto darbų Palangos miesto apylinkės teismas praėjusį penktadienį pakvietė į atnaujintas patalpas.

Plačiau Plačiau
2017-12-07

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 50 m. Neringos m. gyventojui R. M., iš pavydo nužudžiusiam sugyventinę. Vyrui skirta 13 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė pataisos namuose. Byla buvo nagrinėjama uždaruose posėdžiuose, nes nužudymu kaltinamas neringiškis kartu buvo teisiamas ir už seksualinio pobūdžio nusikaltimus.

Plačiau Plačiau
 
2017-12-07

Klaipėdos apygardos teisme baigta nagrinėti agurkinių grupuotės byla. Šiandien įvykusiame teismo posėdyje buvo baigti išklausyti likę paskutinieji kaltinamųjų žodžiai. Bylą nagrinėjanti apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija nuosprendį skelbs gruodžio 20 d.

Plačiau Plačiau
2017-12-06

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį prekybos žmonėmis byloje. Kaltinamiesiems 25 metų M. M. ir 26 metų E. Ž. buvo skirtos šešerių metų laisvės atėmimo bausmės pataisos namuose, 21 metų G. G. ir 21 metų A. D. - ketverių metų laisvės atėmimo bausmės, tačiau jų vykdymą teismas atidėjo trejiems metams ir papildomai skyrė auklėjamojo poveikio priemonę – elgesio apribojimą metams.

Plačiau Plačiau
 
2017-11-30

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas iš dalies tenkino aštuonių turistų ieškinį, pareikštą akcinei bendrovei „Novaturas“ dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Plačiau Plačiau
2017-11-30

Kyšininkavimo bylą apeliacine tvarka išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas šiandien priimta nutartimi paliko nepakeistą pirmosios instancijos teismo apkaltinamąjį nuosprendį dabar jau buvusiam Lietuvos saugios laivybos administracijos darbuotojui E. M., nekeitė ir jam skirtos baudos dydžio. Šia nutartimi teismas atmetė ir nuteistojo, ir prokuroro apeliacinius skundus.

Plačiau Plačiau
 
2017-11-28

Paskutiniai šių metų mėnesiai Lietuvos teismams intensyvių darbų metas – ne tik nagrinėjamos bylos, bet ir diegiamos teismų administravimo naujovės – nuo 2018 m. sausio 1 d., vietoje 62 dabar funkcionuojančių teismų, šalyje veiks 22 teismai. Nuo šiol visa teismų lankytojams aktuali informacija apie teismų reformą pasiekiama naujoje www.klat.lt. svetainės skiltyje.

Plačiau Plačiau
2017-11-28

Klaipėdos apygardos teisme šiandien išnagrinėta 34 m. Skuodo r. gyventojos G. K., kaltinamos pasikėsinimu į savo dviejų bejėgiškos būklės naujagimių gyvybę, byla. Prokuroras siūlo kaltinamajai skirti subendrintą 12 metų laisvės atėmimo bausmę. Teismas nuosprendį šioje byloje, kuri buvo išnagrinėta per vieną posėdį, skelbs gruodžio 28 d.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Reorganizavimas

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:5548576Šiandien:1158Dabar naršo:52