HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

teismas_foto_klat
2017-03-28

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas Gintarui Einikiui skyrė 100 eurų baudą už tai, kad jis būdamas neblaivus, pažeidė viešą tvarką ir įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Plačiau Plačiau
 
klat_temide
2017-03-24

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už pelnymąsi iš bendramokslių prostitucijos keturioms 18–20 metų Švėkšnos specialiosios mokyklos (dabar – „Diemedžio“ ugdymo centras) auklėtinėms skyrė nuo 1 iki 3 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmes, atidedant jų vykdymą nuo 1 iki 3 metų ir paskiriant auklėjamojo poveikio priemones – elgesio apribojimus. Už lytinės aistros su nepilnametėmis tenkinimą keturiems 31–54 metų vyrams paskirtos terminuotos nuo 2 iki 4 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės, skirtos atlikti atvirojoje kolonijoje ir pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
2017-03-22

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas 46 m. S. Ž. skyrė daugiau kaip septynių tūkstančių eurų baudą už transporto priemonės netikrų dokumentų laikymą ir gabenimą per užsienio valstybes į Klaipėdą.

Plačiau Plačiau
2017-03-21

Vakar buvo paskutinė Šilutės rajono apylinkės teismo teisėjos Nijolės Šimkienės darbo diena teisme. Lietuvos Respublikos Prezidentė atleido ilgametę teisėją iš šių pareigų savo noru.

Plačiau Plačiau
 
2017-03-21

Ketvirtadienį (kovo 16 d.) Tauragės rajono apylinkės teisme vyko diskusija dėl glaudesnio institucijų bendradarbiavimo vaiko teisių apsaugos srityje. Pasitarimo dalyviai apžvelgė realią situaciją siekiant apsaugoti vaikų teises bei ieškojo efektyviausių problemų sprendimo būdų.

Plačiau Plačiau
2017-03-20

Šiandien Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje pradedami eksponuoti Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos Pradinės programos, pirmos klasės (7-8 metų) mokinių grafikos ir tapybos kūrybiniai darbai.

Plačiau Plačiau
 
2017-03-16

Trečiadienį (kovo 15 d.) Tauragės rajono apylinkės teismas toliau nagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje Arvydas Komskis kaltinamas žiauriu elgesiu su šuniu Ramziu, sukėlusiu jo žūtį. Teismo posėdžio metu prokuroras vyrui pakeitė kaltinimą į sunkesnį.

Plačiau Plačiau
2017-03-16

Šiandien teisėjos Kristina Baškienė ir Erika Tamošaitienė dalyvavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos mokinių inicijuotame renginyje „Profesijų savaitė“. Teisėjos supažindino vaikus su savo darbo specifika ir atsakė į visus jiems rūpimus klausimus.

Plačiau Plačiau
 
2017-03-14

Vakar Šilalės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo civilinę bylą, kurioje nustatė, jog tėvo bendravimas su jo mažamečiais vaikais prieštaraus jų interesams.

Plačiau Plačiau
2017-03-10

Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Arvydas Daugėla sveikina Kovo 11-osios proga.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3971816Šiandien:3774Dabar naršo:44