HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

2014-11-20

Nacionalinė teismų administracija informuoja apie numatomus vykdyti profilaktinius darbus ir Lietuvos teismų informacinės sistemos, teismų elektroninių paslaugų portalo www.e.teismas.lt ir kitų teismų naudojamų informacinių sistemų veikimo sutrikimus.

Plačiau Plačiau
 
teismo nuotrauka
2014-11-19

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs prokuroro pareiškimą, skyrė merginos nužudymu įtariamam 23 metų V. J. kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-19

Penktadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos moksleiviai. Atvykę svečiai ne tik sėmėsi žinių apie teismo veiklą, bet ir turėjo galimybę pademonstruoti savo teisinius įgūdžius inscenizuotame bylos nagrinėjime.

Plačiau Plačiau
2014-11-17

Šiandien Plungės rajono apylinkės teisme įvyko baudžiamosios bylos inscenizacinis procesas Alsėdžių vidurinės mokyklos moksleiviams. Bylos procesas paremtas tikrais įvykiais, o nusikalstamos veikos „autoriui“ iš tiesų jau anksčiau buvo paskirta bausmė.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-14

Tauragės teismas prisijungia prie Nacionalinės karjeros savaitės

Plačiau Plačiau
2014-11-14

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas atmetė nuteistojo gynėjo apeliacinį skundą ir paliko galioti Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2014 m. sausio 31 d. priimtą nuosprendį, kuriuo 43 metų E. B. už bandymą papirkti policijos pareigūną, kad šis netikrintų jo blaivumo ir nerašytų administracinio teisės pažeidimo protokolo, paskirta 13 tūkst. litų bauda.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-13

Trečiadienį Klaipėdos apygardos teisme svečiavosi Kazimiero Simonavičiaus universiteto Klaipėdos fakulteto I-III kurso teisės studentai, lydimi ištęstinių studijų studentės Erikos Pozniakovaitės-Statkienės.

Plačiau Plačiau
2014-11-12

Pirmadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme vyko diskusija tarp uostamiesčio teismų, prokuratūros ir policijos atstovų, kurios metu aptartos galimybės dar labiau pagreitinti nesunkių nusikaltimų išaiškinimą ir sprendimų priėmimą.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-11

Šilutės rajono apylinkės teismo 2014 m. spalio 30 d. nuosprendžiu už neteisėtą žvejybą laisvės apribojimo bausmėmis nuteisti M.K. ir V.J. (duomenys neskelbiami), be to, iš jų solidariai priteista 32580 Lt žalos atlyginimo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentui.

Plačiau Plačiau
2014-11-10

Penktadienį (lapkričio 7 d.) Nacionalinės teismų administracijos (NTA) direktorė Reda Molienė ir jos pavaduotojas Tomas Vaitkevičius Klaipėdos regiono teisėjus pakvietė į diskusiją, skirtą teismų sistemos aktualijoms aptarti.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1233429Šiandien:380Dabar naršo:11