HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

giedre-seselskyte-68337518
2015-06-29

„Lietuvoje požiūris į teisėsaugos misiją keičiasi: suvokiama, kad svarbu ne tik objektyviai ištirti nusikaltimą ir deramai nubausti kaltą asmenį, bet ir apsaugoti nukentėjusįjį nuo papildomų kančių bei užtikrinti, kad jis kuo greičiau atgautų psichologinę pusiausvyrą. Manau, kad tai turėtų tapti ne tik moraline, bet ir teisine norma“, – teigia teisėja Giedrė Seselskytė.

Plačiau Plačiau
 
ataskaitos nuotr
2015-06-25

Vasarai vis labiau įsibėgėjant jau tampa tradicija, kad pajūryje esantis vienas didžiausių Lietuvos teismų – Klaipėdos miesto apylinkės teismas – kviečia visus besidominčius uostamiesčio aktualijomis susipažinti su praeitų metų veiklos apžvalga.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-19

Pirmąjį birželio penktadienį Rambyno regioniniame parke susitiko Klaipėdos apygardos veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų teisėjai. Kolegas sutikę Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjai aprodė įspūdingiausias parko vietas, supažindino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės veikla, sienos apsaugos sistema, parodė Panemunėje naujai pastatytą tiltą. Visi klausėsi gidės pasakojimų apie šio krašto istoriją, kultūrą ir gamtą.

Plačiau Plačiau
2015-06-18

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas atmetė dviejų Klaipėdos rajono policijos komisariato Operatyvaus valdymo grupės pareigūnų apeliacinius skundus baudžiamojoje byloje dėl tarnybinių pareigų neatlikimo.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-18

„Fizinio asmens bankroto procesu siekiama ne apskritai atleisti fizinį asmenį nuo skolų grąžinimo kreditoriams, bet taikant mokumo atkūrimo priemones civilizuotai išspręsti išieškojimo iš nemokaus asmens turto problemas, subalansuoti ir apsaugoti visų jo kreditorių interesus“, – teigia Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Jolanta Gailevičienė.

Plačiau Plačiau
2015-06-16

Praėjusio penktadienio rytą dauguma Šilutės rajono apylinkės teismo teisėjų ir darbuotojų į darbą atkeliavo dviračiais. „Idėja suorganizuoti kitokią, nei įprasta, dieną kilo norint paskatinti darbuotojus šiltuoju sezonu į darbą vykti dviračiais. Kadangi darbą teisme galima pavadinti protiniu ir mažai fiziškai aktyviu, todėl labai svarbu sportuoti ir taip stiprinti savo sveikatą. Be to, ne mažiau svarbu tausoti gamtą. Dviračiai – puiki priemonė abiem tikslams siekti“, – sakė sportišką dieną darbuotojams suorganizavusi teismo pirmininkė Virgina Pankauskienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-15

LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ apie teismo psichologo pareigybę, psichologinę pagalbą teisme liudijantiems vaikams, vaikų apklausos kambarį pasakojo Klaipėdos apygardos teismo psichologė Aušra Augaitienė.

Plačiau Plačiau
2015-06-10

Teisingumo ministerija, bendradarbiaudama su Nacionaline karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“, birželio 10-26 dienomis Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuoja karikatūrų parodą teisingumo tema „Stot! Humoras eina!“.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-08

2015 m. birželio 5 d. Tauragės rajono apylinkės teisme įvyko išvažiuojamasis Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos valdybos posėdis, kurio metu svarstyti teisėjų darbo krūvių, teismų reformos, teisėjų atlyginimų ir pensijų klausimai.

Plačiau Plačiau
2015-06-02

Vakar Tauragės rajono apylinkės teismas devyniolikmetį M. S. (duomenys neskelbiami) už pasirodymą neblaivaus viešoje vietoje nubaudė 4 parų arešto bausme.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1773262Šiandien:819Dabar naršo:15