HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_temide
2016-10-28

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-27

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam A. Z. skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

Plačiau Plačiau
2016-10-26

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas devyniems 21–36 metų asmenims skyrė laisvės atėmimo bausmes už tai, kad jie būdami įkalinimo įstaigose siuntė grasinamo pobūdžio laiškus. Vyrams skirtos nuo vienerių metų ir aštuonių mėnesių iki šešerių metų laisvės atėmimo bausmės, o jas subendrinus su ankstesnių nuosprendžių sankcijomis nuteistieji neteko laisvės nuo 1 metų ir 10 mėnesių iki 20 metų.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-26

Vakar Europos teisės dienos proga Klaipėdos apygardos teismuose vyko nemokamos teisinės konsultacijos. Pirmą kartą mūsų šalyje organizuotame renginyje Klaipėdos regiono teismai sulaukė 83 asmenų, kuriems savivaldybių, advokatūros bei teismų atstovai padėjo sužinoti atsakymus į kasdienius teisinius klausimus.

Plačiau Plačiau
2016-10-25

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas turėjo toliau nagrinėti vadinamąją agurkinių bylą. Tačiau antrą kartą į teisiamuosius posėdžius neatvykus kaltinamajam 41 metų L. P., teismas bylos nagrinėjimą atidėjo ir pastarajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, o beveik 29 tūkst. Eur užstatą nusprendė perduoti valstybei.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-25

Vakar Klaipėdos apygardos teisme vyko Europos teisės dienai skirtas renginys, kuriame dalyvavo Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos 1-os klasės moksleiviai. Gimnazistai ne tik iš arti pamatė teismo veiklą, bet jiems buvo pristatytas ir Lietuvos teismų specialiai vaikams išleistas komiksas.

Plačiau Plačiau
2016-10-24

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Plačiau Plačiau
 
2016-10-20

Antradienį Šilutės rajono apylinkės teismas nubaudė 33 metų A. K., kuris, nepatenkintas UAB „Genra“ atlikta namo renovacija, tyčia sugadino naujai įrengtą apšiltinimą. Teismas vyrui skyrė beveik 377 Eur baudą ir priteisė 500 Eur bendrovės nuostoliams atlyginti.

Plačiau Plačiau
2016-10-19

Pirmą kartą spalio 25 dieną – Europos teisės dieną – Lietuvos teismuose bus galima nemokamai konsultuotis: gauti atsakymų į kasdienius teisinius testamentų, žemės dalybų, skyrybų ir kitus klausimus, daugiau sužinoti apie I-osios ir II-osios instancijos teismų veiklą bei kompetenciją. Prie šios iniciatyvos prisijungia ir Klaipėdos apygardos teismai.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:3299428Šiandien:3423Dabar naršo:25