HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

teismas_foto_klat
2017-06-23

Trečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas nusprendė atmesti 64 m. V. K. ieškinį, kuriuo jis prašė Lietuvos valstybės, atstovaujamos Policijos departamento ir Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros, jam atlyginti turtinę ir neturtinę žalą.

Plačiau Plačiau
 
teismas
2017-06-23

Tauragės rajono apylinkės teismas prieš mažametį sūnų smurtavusiai motinai paskyrė 5 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant vieneriems metams. Smurtą patyręs vaikas apgyvendintas pas laikinuosius globėjus.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-22

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį klaipėdiečiams 35 m. K. I. ir 29 m. A. K. , kurie praėjusių metų birželį apiplėšimo metu dėvėtų rūbų prekybiniame kioskelyje nužudė ir apiplėšė moterį. Teisėjų kolegija šio nusikaltimo iniciatorių ir vykdytoją K. I. pripažino pavojingu recidyvistu ir jam skyrė subendrintą maksimalią 20 metų, o jo bendrininkui A. K. - subendrintą 14 metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

Plačiau Plačiau
2017-06-22

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi studentai iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jaunuoliai šiuo metu keliauja po rytų Europą – Lenkiją, Latviją, Estiją ir domisi valstybių teisine sistema, kultūra, įdomiais žmonėmis. Prieš mėnesį Teisme besilankiusi studentų grupelė pasidalijo savo įspūdžiais su kolegomis, pastarieji taip pat neprarado galimybės apžiūrėti uostamiesčio teismą.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-16

G. Einikis kreipėsi į Klaipėdos miesto apylinkės teismą, prašydamas iškelti jam bankroto bylą. Praėjusio teismo posėdžio metu jis buvo įpareigotas pateikti teismui papildomus rašytinius įrodymus, susijusius su gaunamų pajamų paskirstymu, mokamais mokesčiais ir kt.

Plačiau Plačiau
2017-06-13

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas nusprendė įpareigoti vieną Klaipėdos galeriją ir Klaipėdos apskrities dailininkų sąjungą grąžinti S. T. priklausantį tapybos darbą „Vystančios alyvos ir angelas – sargas“ („Vystančios alyvos ir išganytojo apsireiškimas“) arba atlyginti paveikslo vertę – beveik pustrečio tūkstančio eurų.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-13

Penktadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi Liepojos apylinkės teismo pirmininkas ir devyni šio Teismo teisėjai. Susitikimo metu teisėjai iš Latvijos ir Lietuvos dalijosi teismų reorganizavimo patirtimi.

Plačiau Plačiau
2017-06-06

Iki rugpjūčio 16 d. Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojama Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos moksleivio Artūro Dubrovskio karpinių paroda.

Plačiau Plačiau
 
2017-06-05

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas atmetė vienos Klaipėdos mokyklos mokytojos J. P. ieškinį dėl garbės ir orumo gynimo ir įpareigojo ją atlyginti daugiau kaip 2 tūkstančius eurų mokinių tėvų atstovavimo išlaidų ir 125 eurus procesinių dokumentų siuntimo išlaidų.

Plačiau Plačiau
2017-06-02

Šiandien Palangos miesto apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis, kuriuo buvęs VšĮ ,,Pušynas“ direktorius V. N. atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, pripažinus jo padarytą veiką mažareikšme.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4511379Šiandien:458Dabar naršo:85