HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

20150327_144718
2015-03-27

Šiandien Šilutės rajono apylinkės teisme lankėsi Šilutės Vydūno gimnazijos I G klasės moksleiviai, lydimi auklėtojos Audronės Česnakevičienės. Gimnazistus su teisininko profesija, Lietuvos teismų sistema, teisėjams keliamais reikalavimais, teisėjo darbu, nepilnamečių baudžiamąja ir administracine atsakomybe supažindino teismo pirmininkė Virgina Pankauskienė. Susitikimas vyko Šilutės Vydūno gimnazijos iniciatyva

Plačiau Plačiau
 
2015-03-24

Praėjusią savaitę į Klaipėdos apygardos teismo suorganizuotą apskritojo stalo diskusiją susirinkę psichologai, teisėsaugos institucijų pareigūnai, teisėjai ir vaiko teisių sergėtojai dalijosi darbo patirtimi ir požiūriu, organizuojant vaikų apklausas, pateikė įžvalgas, kaip plėtoti tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir tobulinti teisinių nepilnamečių apklausų organizavimo ir vykdymo procesą, susitarė dėl galimų bendradarbiavimo gairių.

Plačiau Plačiau
2015-03-20

2015 m. kovo 17 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už pasikėsinimą pabėgti iš areštinės aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteisė 21 metų aštuoniolika kartų teistą vyrą. Šią bausmę teismas sudėjo su ankstesniais nuosprendžiais ir paskyrė galutinę dešimties metų trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
2015-03-09

Šilutės rajono apylinkės teismas už pasikėsinimą padegti traktorių su priekaba, t.y. sunaikinti svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, nuteisė 29 metų bedarbį R. E. (duomenys neskelbiami). Vyrui paskirta 40 parų arešto bausmė, bausmę atliekant areštinėje. Prie šios bausmės pridėjus ankstesniu nuosprendžiu paskirtą ir neatliktą viešųjų darbų bausmę, skirta subendrinta 60 parų arešto bausmė, kuri sumažinta trečdaliu, ir paskirta galutinė 40 parų arešto bausmė.

Plačiau Plačiau
2015-02-27

Šiandien Pakruojyje prasideda jau tradiciniu tapęs Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos (LRTA) organizuojamas šalies apygardų teismų teisėjų krepšinio turnyras, kuriame aukščiausių tikslų sieks ir jungtinė Klaipėdos apygardos teismų komanda.

Plačiau Plačiau
 
2015-02-25

Tauragės rajono apylinkės teismas už dalyvavimą dorojant neteisėtai sumedžiotą šerną T. M. (duomenys neskelbiami) administracinio teisės pažeidimo bylą nutraukė, o už neteisėtą stirnos jauniklio sumedžiojimą, gabenimą ir dorojimą dviem vyrams paskyrė pinigines baudas ir atėmė teisę medžioti, konfiskavo medžioklinį šautuvą ir gabenimo priemones.

Plačiau Plačiau
2015-02-23

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas paskelbė sprendimą M. Mickevičiaus ir K. Navickaitės ginče dėl skolos – teismas iš dalies tenkino vyro ieškinį ir iš atsakovės jam priteisė virš 16 tūkst. eurų skolos, t. y. ketvirtadalį M. Mickevičiaus prašomų pinigų.

Plačiau Plačiau
 
2015-02-19

Lietuvos Respublikos Prezidento 2015 m. vasario 18 d. dekretu Nr. 1K-233 „Dėl apylinkių teismų teisėjų skyrimo“ į Klaipėdos miesto apylinkės teismą paskirta teisėja Neringa Ruibytė.

Plačiau Plačiau
2015-02-13

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino prokuroro prašymą ir skyrė Vilmanto Dundulio nužudymu Klaipėdoje įtariamam M. J. (gim. 1988 m.) kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1515044Šiandien:1049Dabar naršo:1