HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

4_vilties_begimas
2017-05-22

Sekmadienį (gegužės 21 d.) uostamiestyje dešimtą kartą vyko maratonas „Vilties bėgimas“, kuriame jau trečius metus iš eilės dalyvauja ir Klaipėdos apygardos teismo darbuotojų komanda „Džastis“. Šį kartą komandą sudarė 17 narių.

Plačiau Plačiau
 
teismas
2017-05-19

Šiandien Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Arvydui Komskiui, kuris buvo kaltinamas žiauriu elgesiu su tarnybiniu šunimi Ramziu vykdžiusiu tarnybinę užduotį, dėl to gyvūnas žuvo, bei svetimo turto sunaikinimu, ir skyrė 5498 eurų baudą ir konfiskavo ginklą.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-18

Šiandien Klaipėdos apygardos teismo teisėjų kolegija panaikino kaltinamajai R. L. Kretingos rajono apylinkės teismo 2017 m. gegužės 3 d. nutartimi trims mėnesiams pratęstą kardomąją priemonę – suėmimą, moterį paleido į laisvę bei skyrė švelnesnę kardomąją priemonę – 5000 Eur dydžio užstatą.

Plačiau Plačiau
2017-05-17

Pirmadienį (gegužės 15 d.) Tauragės rajono apylinkės teisme išnagrinėta civilinė byla, kurioje buvęs Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas G. R. prašė panaikinti Tauragės rajono savivaldybės mero jam paskirtą drausminę nuobaudą – atleidimą iš darbo. Teismas tenkino vyro ieškinį, priteisė vidutinį darbo užmokestį, tačiau į darbą jo negrąžino.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-16

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teisme lankėsi studentai iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jaunuoliai rengia pranešimus apie JAV ir Europos šalių teisinės sistemos skirtumus, todėl domėjosi uostamiesčio teismo veikla bei Lietuvos teisine sistema.

Plačiau Plačiau
2017-05-16

Šiandien Klaipėdos apygardos teisme apsilankiusi Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos direktorė dr. Andželika Banevičienė, lydima Klaipėdos regiono advokatų koordinatorės ir baudžiamųjų bylų gynėjų koordinatorės, su teismo teisėjais pasidalijo valstybės garantuojamų advokatų skyrimo, išlaidų už tokias paslaugas priteisimo praktika, kitais tarnybos veiklos aspektais.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-10

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Lietuvos teismai vykdo projektą „Teisėjas žurnalisto kėdėje“. Prie šios iniciatyvos prisijungė Klaipėdos apygardos ir Klaipėdos miesto apylinkės teismų pirmininkai ir teisėjai. Pastarieji lankėsi dienraščio „Klaipėda“ ir „Balticum“ televizijos redakcijose, susipažino su žurnalistų darbu.

Plačiau Plačiau
2017-05-08

Praėjusį ketvirtadienį Palangos miesto apylinkės teismą aplankė gausus Palangos senosios gimnazijos IIb klasės gimnazistų būrys, tarp jų – ir vienas abiturientas, ketinantis studijuoti teisę.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-05

Vakar buvo paskutinė Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjos Eugenijos Šatkuvienės darbo diena teisme.

Plačiau Plačiau
2017-05-05

Gražiausios pavasario šventės, turinčios gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, – Motinos dienos – proga nuo gegužės 5 d. Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojama Klaipėdos ,,Medeinės“ mokyklos lavinamųjų-specialiųjų klasių mokinių ir jų mamų dvidešimties asmeninių fotografijų paroda-projektas ,,Be Tavęs būčiau kitoks...“ iš ciklo ,,Nepriklausomi“.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4319261Šiandien:140Dabar naršo:87