HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

2014-10-20

Šilalės rajono apylinkės teisme svečiavosi Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleiviai

Plačiau Plačiau
 
taurages-teismo-foto
2014-10-17

Tauragės rajono apylinkės teismas anksčiau 27 kartus teistam 30 metų kaltinamajam už apgaule savo naudai įgytą svetimą turtą ir neteisėtą disponavimą elektroninės mokėjimo priemonės duomenimis paskyrė galutinę 19 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, iš kurios 8 metus skyrė atlikti kalėjime, o likusius 11 metų 6 mėnesius – pataisos namuose. Tuo pačiu nuosprendžiu 20 metų kaltinamajai, kuri veikos padarymo metu buvo nepilnametė ir anksčiau 4 kartus teista už analogiškas nusikalstamas veikas, už neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės duomenų panaudojimą skyrė galutinę 3 metų laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymą atidėjo 2 metams bei paskyrė auklėjamojo poveikio priemones.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-17

2014 m. spalio 15 d. į Tauragės rajono apylinkės teismą atvykusiems Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos penktokams teismo pirmininkė Loreta Bajorinienė ir teisėjo padėjėja Aistė Jurkšaitienė papasakojo apie teisėjo ir pirmosios instancijos teismo darbo specifiką, atsakė į gausius moksleivių klausimus. Moksleiviams buvo aprodytos Tauragės rajono apylinkės teismo patalpos – teismo posėdžių salės, vaiko apklausos kambarys, laikinojo sulaikymo kameros.

Plačiau Plačiau
2014-10-15

2014 m. spalio 7 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už turto sugadinimą ir vagystę, išaiškėjusius žiūrint TV laidą „24 valandos“, skyrė kaltinamajam galutinę subendrintą bausmę - laisvės atėmimą vieneriems metams devyniems mėnesiams ir 1820 Lt baudą, bausmės vykdymą atidėjo dvejiems metams ir įpareigojo per bausmės vykdymo atidėjimo laiką neišvykti iš gyvenamosios vietos. Nukentėjusiajai iš kaltinamojo priteista 11482,99 Lt turtinei žalai atlyginti ir 2000 Lt neturtinei žalai atlyginti.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-03

Praeitą savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teisme įvyko baigiamoji Vokietijos, Ispanijos ir Rumunijos teisininkų vizito Lietuvoje dalis. Dvi dienas viešėję svečiai tikino maloniai apstulbę nuo suorganizuoto priėmimo, kurio metu buvo suteikta galimybė stebėti teismo posėdžius, klausytis teisėjų skaitomų pranešimų bei pažintinės kelionės metu plaukti laivu į Kuršių neriją.

Plačiau Plačiau
2014-09-30

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė dalykiniu vizitu Lietuvoje viešinčią Moldovos antstolių nacionalinės sąjungos ir Moldovos valstybinio universiteto atstovų delegaciją. Susitikime su teismo pirmininke Audrone Gaižutiene, pirmininkės pavaduotoju Petru Mineikiu ir kitais teisėjais aptartas teismo vaidmuo antstolių veikloje, apžvelgta teismo praktika nagrinėjant skundus dėl antstolių veiksmų.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-26

2014 m. rugsėjo 25 d. Skuodo rajono apylinkės teismas už 2014 metų vasaros pabaigoje neteisėtai sumedžioto stirnos patino gabenimą bei galiojančio medžioklės lapo, medžiotojo bilieto, leidimo laikyti (nešiotis) ginklą nepateikimą aplinkos apsaugos pareigūnams 33 metų Skuodo rajono gyventojui paskyrė solidžią administracinę nuobaudą.

Plačiau Plačiau
2014-09-17

2014 m. rugsėjo 16 d. Tauragės rajono apylinkės teisme lankėsi Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos 7d klasės moksleiviai.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-12

Nuo rugsėjo 1 dienos Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriui vadovauti pradėjo šio skyriaus teisėja Jolanta Gailevičienė. Šiandien Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų korpusą papildė teisėjas Marius Dobrovolskis.

Plačiau Plačiau
2014-09-02

2014 m. rugsėjo 1 d. Tauragės rajono apylinkės teisme darbą pradėjo teisėja Vida Butanavičiūtė, kuri į šį teismą Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu perkelta iš Šilalės rajono apylinkės teismo.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Informacija
2014-01-02

Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. sausio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 
Daugiau

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

 
Viso apsilankė:1154650Šiandien:8Dabar naršo:9