HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

2014-09-30

Informuojame, kad 2014 m. spalio 2 d. nuo 17 val. iki 24 val. bus išjungti visi LITEKO infrastruktūros įrenginiai, todėl teismuose neveiks LITEKO sistema, o naudotojams bus nepasiekiamas portalas. Atsiprašome už numatomus nesklandumus.

Plačiau Plačiau
 
img_8675
2014-09-30

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė dalykiniu vizitu Lietuvoje viešinčią Moldovos antstolių nacionalinės sąjungos ir Moldovos valstybinio universiteto atstovų delegaciją. Susitikime su teismo pirmininke Audrone Gaižutiene, pirmininkės pavaduotoju Petru Mineikiu ir kitais teisėjais aptartas teismo vaidmuo antstolių veikloje, apžvelgta teismo praktika nagrinėjant skundus dėl antstolių veiksmų.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-17

2014 m. rugsėjo 16 d. Tauragės rajono apylinkės teisme lankėsi Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos 7d klasės moksleiviai.

Plačiau Plačiau
 
2014-09-12

Nuo rugsėjo 1 dienos Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriui vadovauti pradėjo šio skyriaus teisėja Jolanta Gailevičienė. Šiandien Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų korpusą papildė teisėjas Marius Dobrovolskis.

Plačiau Plačiau
2014-09-02

2014 m. rugsėjo 1 d. Tauragės rajono apylinkės teisme darbą pradėjo teisėja Vida Butanavičiūtė, kuri į šį teismą Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu perkelta iš Šilalės rajono apylinkės teismo.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-28

Į Lietuvą atvykusios Europos Komisijos (EK) darbo grupės delegacijos vizitas, kuris susijęs su EK reglamento keitimu tiriant įrodymus civiliniame procese, prasidėjo Klaipėdos miesto apylinkės teisme. Trečiadienį svečiai ne tik diskutavo su uostamiesčio teisėjais civilinių bylų nagrinėjimo klausimais, bet ir iš arti pamatė vieno iš didžiausių Lietuvos teismų veiklą.

Plačiau Plačiau
2014-08-21

2014 m. rugpjūčio 19 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už turto sugadinimą, vagystes, visuomenės rimties ir tvarkos sutrikdymą nuo teismo procesinio dokumento vykdymo 13 metų besislapstančiam asmeniui, kuris buvo išduotas Vokietijos pagal Europos arešto orderį, skyrė laisvės atėmimą vieneriems metams vienam mėnesiui.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-18

Rugpjūčio 14 diena Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjai Rūtai Laurinonienei –neeilinė diena. Sulaukusi įstatyme nustatyto pensinio amžiaus, ji atleista iš teisėjo pareigų. Teisme vykusiose teisėjos išlydėtuvėse teisėjai, teismo darbuotojai ir iš kitų miestų atvykę teisininkai išsakė gražiausius linkėjimus.

Plačiau Plačiau
2014-08-14

Vakar Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Arvydas Daugėla, Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininkė Audronė Gaižutienė ir laikinai Klaipėdos rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas einanti teisėja Inga Sakalauskaitė susitiko su naujai paskirtu Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. (HP) Ignu Vėgele.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Informacija
2014-01-02

Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. sausio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 
Daugiau

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

 
Viso apsilankė:1114987Šiandien:1059Dabar naršo:16