HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_temide
2016-06-29

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už neteisėtą beveik 21 tūkst. eurų vertės rusiškų cigarečių gabenimą į Lietuvą nuteisė keturis asmenis. Trims vyrams skirtos realios laisvės atėmimo bausmės, vienam jos vykdymas atidėtas.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-21

Kretingos rajono apylinkės teismas sėkmingai atsiliepė į tarptautinį teisinės pagalbos prašymą rezonansinėje baudžiamojoje byloje. 2016 m. birželio 2 d. buvo gautas prašymas iš Norvegijos Nordhordland apygardos teismo dėl liudytojų apklausos, didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusioje aštuonmetės Monikos Sviglinskajos nužudymo byloje, kurioje nusikaltimo padarymu kaltinamas Lietuvos Respublikos pilietis Donatas Lukoševičius.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-17

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teismas paskyrė virš 2 tūkst. eurų baudą 37 metų amžiaus mokytojui O.V. už tai, kad jis asmeniniame kompiuteryje turėjo pornografinio turinio nuotraukų, kuriuose vaizduojami vaikai.

Plačiau Plačiau
2016-06-17

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinius skundus, paliko nepakeistą Palangos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo 31 m. P. V. ir 29 m. A. G. už jaunuolio sunkų sužalojimą buvo paskirtos pusantrų metų laisvės atėmimo bausmės, jų vykdymą atidedant dvejiems metams.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-16

Vakar Palangos miesto apylinkės teismas netenkino atsakovo G. J. ir jo advokato prašymų, kuriais norėta sustabdyti civilinės bylos dėl Palangos Kurhauzo dalies paėmimo valstybės nuosavybėn ir padarytos žalos atlyginimo nagrinėjimą.

Plačiau Plačiau
2016-06-15

Trumpam pailsėti nuo kasdienių darbų, dalytis gera nuotaika, diskutuoti ir keisti idėjomis su bendraminčiais – vasariškos tradicijos, kurios praėjusią savaitę subūrė Klaipėdos regiono teismų teisėjus į kasmetinį septintąjį sąskrydį.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-14

Penktadienį Klaipėdos apygardos teisme vyko Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos (LRTA) valdybos išvažiuojamasis posėdis. Artėjant ilgosioms vasaros atostogoms valdybos nariai paskutiniame šio pusmečio susitikime aptarė nuveiktus darbus, planuojamas veiklas ir diskutavo teismų bendruomenei aktualiomis temomis.

Plačiau Plačiau
2016-06-13

Prie darbščios ir entuziastingos Klaipėdos miesto apylinkės teismo mediatorių komandos prisijungė trys naujos teismo mediatorės – tai teisėjos Audronė Gaižutienė, Larisa Šimanskienė ir Lina Giedrė. Šiuo metu Teisme dirba net dešimt teismo mediatorių.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-13

Savaitgalį Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio ir Mažeikių teismų teisėjų padėjėjai, garbės nariai bei buvę jų kolegos vasarą pasitiko Šiaulių rajone įsikūrusioje Grigalių kaimo turizmo sodyboje. Jaunieji teisininkai, suskirstyti į „ledinukų“ ir „citrinukų“ komandas, gera nuotaika ir entuziastingu nusiteikimu išsklaidę lietaus debesis susirungė įvairiose sporto rungtyse.

Plačiau Plačiau
2016-06-09

Vakar Šilutės rajono apylinkės teismas paskyrė 59 metų VšĮ Šilutės ligoninės vidaus ligų skyriaus vedėjui K. G. 3690,68 Eur baudą už tai, kad jis iš paciento priėmė 20 Eur kyšį bei pareikalavo dar 100 Eur, kuriuos taip pat priėmė.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:2902167Šiandien:3892Dabar naršo:12