HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

klat_naujiena
2014-10-23

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas atmetė Klaipėdos apylinkės prokuratūros ir civilinės ieškovės VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės apeliacinius skundus dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2014 m. balandžio 30 d. priimto buvusį Klaipėdos teritorinės ligonių kasos direktorių išteisinančio nuosprendžio.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-22

Artėjant Konstitucijos dienos minėjimui 2014 m. spalio 21 d. Tauragės rajono apylinkės teisme vėl lankėsi Tauragės Versmės gimnazijos moksleiviai, kuriuos teisėja Gražina Gudžiūnienė supažindino su teisininko profesija. Gimnazistai domėjosi karjeros galimybėmis, klausinėjo apie reikiamą išsilavinimą, todėl teisėjo padėjėja Aistė Jurkšaitienė papasakojo apie stojimo į universitetą tvarką, egzaminus, kuriuos būtina išlaikyti norint įgyti teisininko specialybę, kelią norint tapti teisėju, teisėjams keliamus reikalavimus, teisėjų egzaminų bei teisėjų atrankos vykdymo tvarką.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-22

Siekiant aptarti su bausmės vykdymu ir teismo skirtų įpareigojimų vykdymu susijusias problemas, 2014 m. spalio 17 d. Tauragės rajono apylinkės teisme vyko Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus ir Tauragės rajono apylinkės teismo atstovų susitikimas, kuriame dalyvavo ir Tauragės prokuratūros bei Vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

Plačiau Plačiau
2014-10-21

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas 35 metų E. M. (duomenys neskelbiami) už moters nužudymą nuteisė 11 metų laisvės atėmimo bausme. Ši bausmė vyrui skirta ir už nukentėjusiosios turto sunaikinimą bei sugadinimą, brolio paso pagrobimą, laikymą, gabenimą ir panaudojimą, taip pat už padėjimą suklastoti tikrą pasą, kurį po to pats naudojo.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-20

Šilalės rajono apylinkės teisme š. m. spalio 17 d. įvyko renginys, skirtas Lietuvos Konstitucijos ir Europos civilinės teisės dienai paminėti. Į renginį buvo pakviesti Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai, lydimi istorijos mokytojo Bijūno Pauliaus.

Plačiau Plačiau
2014-10-17

Tauragės rajono apylinkės teismas anksčiau 27 kartus teistam 30 metų kaltinamajam už apgaule savo naudai įgytą svetimą turtą ir neteisėtą disponavimą elektroninės mokėjimo priemonės duomenimis paskyrė galutinę 19 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, iš kurios 8 metus skyrė atlikti kalėjime, o likusius 11 metų 6 mėnesius – pataisos namuose. Tuo pačiu nuosprendžiu 20 metų kaltinamajai, kuri veikos padarymo metu buvo nepilnametė ir anksčiau 4 kartus teista už analogiškas nusikalstamas veikas, už neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės duomenų panaudojimą skyrė galutinę 3 metų laisvės atėmimo bausmę, kurios vykdymą atidėjo 2 metams bei paskyrė auklėjamojo poveikio priemones.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-17

2014 m. spalio 15 d. į Tauragės rajono apylinkės teismą atvykusiems Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos penktokams teismo pirmininkė Loreta Bajorinienė ir teisėjo padėjėja Aistė Jurkšaitienė papasakojo apie teisėjo ir pirmosios instancijos teismo darbo specifiką, atsakė į gausius moksleivių klausimus. Moksleiviams buvo aprodytos Tauragės rajono apylinkės teismo patalpos – teismo posėdžių salės, vaiko apklausos kambarys, laikinojo sulaikymo kameros.

Plačiau Plačiau
2014-10-15

2014 m. spalio 7 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už turto sugadinimą ir vagystę, išaiškėjusius žiūrint TV laidą „24 valandos“, skyrė kaltinamajam galutinę subendrintą bausmę - laisvės atėmimą vieneriems metams devyniems mėnesiams ir 1820 Lt baudą, bausmės vykdymą atidėjo dvejiems metams ir įpareigojo per bausmės vykdymo atidėjimo laiką neišvykti iš gyvenamosios vietos. Nukentėjusiajai iš kaltinamojo priteista 11482,99 Lt turtinei žalai atlyginti ir 2000 Lt neturtinei žalai atlyginti.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-03

Praeitą savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teisme įvyko baigiamoji Vokietijos, Ispanijos ir Rumunijos teisininkų vizito Lietuvoje dalis. Dvi dienas viešėję svečiai tikino maloniai apstulbę nuo suorganizuoto priėmimo, kurio metu buvo suteikta galimybė stebėti teismo posėdžius, klausytis teisėjų skaitomų pranešimų bei pažintinės kelionės metu plaukti laivu į Kuršių neriją.

Plačiau Plačiau
2014-09-30

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė dalykiniu vizitu Lietuvoje viešinčią Moldovos antstolių nacionalinės sąjungos ir Moldovos valstybinio universiteto atstovų delegaciją. Susitikime su teismo pirmininke Audrone Gaižutiene, pirmininkės pavaduotoju Petru Mineikiu ir kitais teisėjais aptartas teismo vaidmuo antstolių veikloje, apžvelgta teismo praktika nagrinėjant skundus dėl antstolių veiksmų.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Informacija
2014-01-02

Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. sausio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 
Daugiau

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

 
Viso apsilankė:1174950Šiandien:1679Dabar naršo:11