HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

img_8331
2014-08-28

Į Lietuvą atvykusios Europos Komisijos (EK) darbo grupės delegacijos vizitas, kuris susijęs su EK reglamento keitimu tiriant įrodymus civiliniame procese, prasidėjo Klaipėdos miesto apylinkės teisme. Trečiadienį svečiai ne tik diskutavo su uostamiesčio teisėjais civilinių bylų nagrinėjimo klausimais, bet ir iš arti pamatė vieno iš didžiausių Lietuvos teismų veiklą.

Plačiau Plačiau
 
taurages-teismo-foto
2014-08-21

2014 m. rugpjūčio 19 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už turto sugadinimą, vagystes, visuomenės rimties ir tvarkos sutrikdymą nuo teismo procesinio dokumento vykdymo 13 metų besislapstančiam asmeniui, kuris buvo išduotas Vokietijos pagal Europos arešto orderį, skyrė laisvės atėmimą vieneriems metams vienam mėnesiui.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-18

Rugpjūčio 14 diena Tauragės rajono apylinkės teismo teisėjai Rūtai Laurinonienei –neeilinė diena. Sulaukusi įstatyme nustatyto pensinio amžiaus, ji atleista iš teisėjo pareigų. Teisme vykusiose teisėjos išlydėtuvėse teisėjai, teismo darbuotojai ir iš kitų miestų atvykę teisininkai išsakė gražiausius linkėjimus.

Plačiau Plačiau
2014-08-14

Vakar Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Arvydas Daugėla, Klaipėdos miesto apylinkės teismo pirmininkė Audronė Gaižutienė ir laikinai Klaipėdos rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas einanti teisėja Inga Sakalauskaitė susitiko su naujai paskirtu Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. (HP) Ignu Vėgele.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-13

Nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio iki 2014 m. rugpjūčio mėnesio Šilalės rajono apylinkės teisme gautos ir išnagrinėtos trys baudžiamosios bylos dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų padarymo.

Plačiau Plačiau
2014-08-13

2014 m. rugpjūčio 11 d. Tauragės rajono apylinkės teismas už vengimą atlikti karo tarnybą šešių mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteisė 23 metų vyrą, paskirtos bausmės vykdymą atidėjo 1 metams ir įpareigojo sumokėti 780 Lt įmoką į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-07

Nelegalus darbas yra vienas iš pavojingiausių administracinių teisės pažeidimų darbo ir gyventojų sveikatos apsaugos srityje. Nelegaliu darbu pažeidžiamos konstitucinės žmogaus teisės turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas, gauti teisingą apmokėjimą už darbą ir socialinę apsaugą nedarbo atveju (Lietuvos Respublikos Konstitucijos 48 straipsnio 1 dalis), siekiama nuslėpti asmens darbo pagal darbo sutartį faktą, turint tikslą nemokėti mokesčių į valstybės biudžetą, įmokų socialinio draudimo fondus, išvengti prievolių darbuotojui ir valstybei, kylančių darbo sutarties teisinių santykių. Šiuo pažeidimu iškreipiama konkurencija tarp įmonių bei darbo rinka.

Plačiau Plačiau
2014-07-30

Atėjus šilčiausiam metų laikui – vasarai, bent kartą visų mintys nukrypsta į pajūrį. Jame esantis vienas didžiausių Lietuvos teismų – Klaipėdos miesto apylinkės teismas – kviečia visus besidominčius uostamiesčio aktualijomis susipažinti su praeitų metų veiklos ataskaita.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-25

Klaipėdos miesto apylinkės teismas, atnaujinęs asmenų aptarnavimo srities taisykles, sudarė galimybę teismo klientams neišeinant iš namų ne tik užpildyti elektroninę prašymo dėl susipažinimo su byla, kopijų darymo formą, bet ir iš anksto būti informuotiems apie atvykimo į teismą laiką.

Plačiau Plačiau
2014-07-21

Klaipėdos apygardos teismas už miegančių tėvo ir jo sūnaus itin žiaurių nužudymą dėl menkaverčio preteksto – siekiant pagrobti nedidelės vertės turtą – 17 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė dvidešimtmetį E. P. (duomenys neskelbiami).

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Informacija
2014-01-02

Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. sausio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 
Daugiau

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Nacionalinė teismų administracija

Antstolių veiklos teritorijos

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

TM apklausa

 
Viso apsilankė:1053664Šiandien:536Dabar naršo:6