HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

krepsinis
2015-02-27

Šiandien Pakruojyje prasideda jau tradiciniu tapęs Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos (LRTA) organizuojamas šalies apygardų teismų teisėjų krepšinio turnyras, kuriame aukščiausių tikslų sieks ir jungtinė Klaipėdos apygardos teismų komanda.

Plačiau Plačiau
 
taurages-teismo-foto
2015-02-25

Tauragės rajono apylinkės teismas už dalyvavimą dorojant neteisėtai sumedžiotą šerną T. M. (duomenys neskelbiami) administracinio teisės pažeidimo bylą nutraukė, o už neteisėtą stirnos jauniklio sumedžiojimą, gabenimą ir dorojimą dviem vyrams paskyrė pinigines baudas ir atėmė teisę medžioti, konfiskavo medžioklinį šautuvą ir gabenimo priemones.

Plačiau Plačiau
 
2015-02-23

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas paskelbė sprendimą M. Mickevičiaus ir K. Navickaitės ginče dėl skolos – teismas iš dalies tenkino vyro ieškinį ir iš atsakovės jam priteisė virš 16 tūkst. eurų skolos, t. y. ketvirtadalį M. Mickevičiaus prašomų pinigų.

Plačiau Plačiau
2015-02-19

Lietuvos Respublikos Prezidento 2015 m. vasario 18 d. dekretu Nr. 1K-233 „Dėl apylinkių teismų teisėjų skyrimo“ į Klaipėdos miesto apylinkės teismą paskirta teisėja Neringa Ruibytė.

Plačiau Plačiau
 
2015-02-13

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino prokuroro prašymą ir skyrė Vilmanto Dundulio nužudymu Klaipėdoje įtariamam M. J. (gim. 1988 m.) kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Plačiau Plačiau
2015-02-12

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už vyriškio nužudymą dėl chuliganiškų ir savanaudiškų paskatų, jo daiktų pagrobimą 7 metų 6 mėnesių ir 8 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmėmis nuteisė du šešiolikmečius. Bausmes vaikinai privalės atlikti auklėjimo pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
2015-02-12

Šiandien Klaipėdos miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs prokuroro prašymą, pratęsė merginos išžaginimu ir nužudymu įtariamam 23 metų Valdui Jankauskui suėmimą maksimaliam terminui – 3 mėnesiams.

Plačiau Plačiau
2015-02-10

Vakar Šilutės rajono apylinkės teisme lankėsi Šilutės rajono Vainuto gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai, lydimi socialinės pedagogės Elenos Žąsytienės...

Plačiau Plačiau
 
2015-02-05

Šių metų vasario 2 d. Šilutės rajono apylinkės teismas už svetimo turto įgijimą apgaule nuteisė keturiasdešimtmetę aukštąjį išsilavinimą turinčią J. K. (duomenys neskelbiami) ir jos buvusį 38 metų sugyventinį G. P. (duomenys neskelbiami). Moteriai paskirta 3766 eurų bauda, o vyrui – 1 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Sudėjus bausmę su neatlikta laisvės atėmimo bausme už savo šeimos nario nesunkų sužalojimą, vyriškiui skirta galutinė 2 metų laisvės atėmimo bausmė ir 1807 eurų bauda. Iš nuteistųjų nukentėjusiesiems solidariai priteista 7860,29 eurų turtinės ir po 2000 eurų neturtinės žalos atlyginimo.

Plačiau Plačiau
2015-02-02

Praėjusią savaitę Tauragės rajono apylinkės teismo pirmininkė Loreta Bajorinienė dalyvavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2014 metų veiklos ataskaitų ir 2015 metų planų pristatymuose.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

 
Viso apsilankė:1449890Šiandien:2240Dabar naršo:7