HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

teismo nuotrauka
2014-07-25

Klaipėdos miesto apylinkės teismas, atnaujinęs asmenų aptarnavimo srities taisykles, sudarė galimybę teismo klientams neišeinant iš namų ne tik užpildyti elektroninę prašymo dėl susipažinimo su byla, kopijų darymo formą, bet ir iš anksto būti informuotiems apie atvykimo į teismą laiką.

Plačiau Plačiau
 
klat_naujiena
2014-07-21

Klaipėdos apygardos teismas už miegančių tėvo ir jo sūnaus itin žiaurių nužudymą dėl menkaverčio preteksto – siekiant pagrobti nedidelės vertės turtą – 17 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė dvidešimtmetį E. P. (duomenys neskelbiami).

Plačiau Plačiau
 
2014-07-02

Klaipėdos apygardos teismas už labai didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimą kontrabandos būdu 13 metų laisvės atėmimo bausmėmis nuteisė S. K. (g. 1973 m.) ir L. B. (g. 1974 m.). Pastarojo kaltinamojo brolį A. B. (g. 1983 m.) ir jo sugyventinę G. G. (g. 1982 m.) teismas išteisino, neįrodžius jų dalyvavimo padarant šiuos nusikaltimus.

Plačiau Plačiau
2014-07-02

Artėjant ilgosioms vasaros atostogoms Nacionalinės teismų administracijos mokymo centre birželio 18-20 d. vyko paskutiniai šio pusmečio seminarai, skirti teisėjams iš visos Lietuvos. Šeimos teisės tema organizuotuose mokymuose dalyvavo ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėjai Erika Tamošaitienė bei Raimondas Dilys.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-01

Klaipėdos apygardos teismas už sunkų taksi vairuotojo sveikatos sužalojimą ir viešosios tvarkos sutrikdymą anksčiau neteistam, pagrindinį išsilavinimą turinčiam ir įmonėje dirbančiam 32 metų D. L. (duomenys neskelbiami) skyrė 2 metų laisvės atėmimo bausmę. Nukentėjusiajam vyras privalės atlyginti 5 589 Lt turtinę ir 86 000 Lt neturtinę žalą bei 14 197 Lt Valstybinei ligonių kasai.

Plačiau Plačiau
2014-06-30

Klaipėdos apygardos teismas už neatsargų kūdikio gyvybės atėmimą bei vagystę 4 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 22 metų plungiškę B. B. (duomenys neskelbiami). Anksčiau už vagystes ir sukčiavimą teistai ir neišnykusį teistumą turinčiai moteriai teismas visas bausmes subendrino ir skyrė galutinę 6 metų laisvės atėmimo bausmę.

Plačiau Plačiau
 
2014-06-26

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas išteisino 35 metų R. J. ir 37 bei 39 metų brolius D. Š. ir S. Š. (duomenys neskelbiami), kaltintus 2000 metų vasarą Klaipėdoje iš keršto mirtinai sušaudžius automobilyje sėdėjusį A. U.

Plačiau Plačiau
2014-06-23

Praėjusių metų vasarą startavęs teismų elektroninių paslaugų portalas e.teismas.lt liepos 1 dieną minės pirmąjį gimtadienį. Aptarti pirmuosius šio portalo gyvavimo metus Nacionalinė teismų administracija (NTA) teismų atstovus pakvietė į penktadienį vykusią diskusiją „Teismų elektroninės paslaugos: iššūkiai ir iniciatyvos“. Renginio metu įteikti ir specialūs apdovanojimai teismams.

Plačiau Plačiau
 
2014-06-20

2014 m. birželio 20 d. Šilalės rajono apylinkės teismo teisėjai bei teismo darbuotojai dalyvavo sveikiausios įstaigos konkurse, kurį suorganizavo Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Plačiau Plačiau
2014-06-18

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį keturiems asmenims, kurie buvo kaltinami dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Metamfetaminą vartojusiam 30 m. Davidui Šamrajui skirta 5200 litų bauda, o narkotikus platinę asmenys sulaukė bausmių nuo laisvės apribojimo iki jos atėmimo.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Informacija
2014-01-02

Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. sausio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 
Daugiau

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Nacionalinė teismų administracija

Antstolių veiklos teritorijos

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

TM apklausa

 
Viso apsilankė:999150Šiandien:1507Dabar naršo:5