HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

img_4120
2015-10-06

Vakar Tauragės rajono apylinkės teisme vyko teismo pirmininkės Loretos Bajorinienės iniciatyva organizuotas teisėjų susitikimas su Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoju Vytautu Jurkevičiumi ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiuoju prokuroru Gražvydu Žebeliu.

Plačiau Plačiau
 
img_0409
2015-10-02

Kaip ir kiekvieną visuomenės narį, garbaus amžiaus sulaukusį žmogų kasdienėje veikloje supa įvairūs teisiniai santykiai. Globa ir rūpyba, paveldėjimas, pirkimas–pardavimas ar nuoma – iš pažiūros atrodančios paprastos ir nereikalaujančios atidaus dėmesio gyvenimiškos situacijos. Tačiau ar iš tiesų taip ir yra?

Plačiau Plačiau
 
2015-10-01

Trečiadienį, rugsėjo 30 d., Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė nutarimą tenkinti Giletos Eglės Jackaitės prašymą ir panaikinti aktorės teistumą.

Plačiau Plačiau
2015-10-01

Tauragės rajono apylinkės teismo 2015 m. birželio 3 d. paskelbtas nuosprendis, kuriuo už tyčinį svetimo turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu skirta bausmė dvidešimtmečiam J. U., liko galioti – praėjusį ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas atmetė nuteistojo apeliacinį skundą.

Plačiau Plačiau
 
2015-09-29

Teisme eksponuojami dailininkų Leonardo Černiausko, Valdo Simučio, Algimanto Veselio ir Alvydo Stonkaus kūrybos darbai.

Plačiau Plačiau
2015-09-28

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu į Klaipėdos apygardos teismo pirmininko pareigas antrai kadencijai paskirtas šio teismo teisėjas Arvydas Daugėla.

Plačiau Plačiau
 
2015-09-25

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teisme paskaitą prekybos žmonėmis prevencijos tema skaitė JAV Federalinė teisėja Virginija Kendall. Mokymuose dalyvavo bemaž 100 uostamiesčio teisėjų, prokurorų, policijos pareigūnų bei nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovų.

Plačiau Plačiau
2015-09-21

Praėjusią savaitę rugsėjo 16–17 d. Nacionalinėje teismų administracijoje Vilniuje vyko tarptautinis seminaras, skirtas vaikų teisių apsaugos srityje dirbantiems specialistams. Šiame seminare savo darbo patirtį pristatė Klaipėdos apygardos teismo psichologė Aušra Augaitienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-09-18

Mainų programos teisėjai iš įvairių Europos šalių, aplankę Vilniaus ir Kauno teismus, neaplenkė ir Klaipėdos miesto apylinkės tesimo – čia jie domėjosi elektroninėmis bylomis bei dalyvavo fizinio asmens bankroto bylos nagrinėjime. Į Lietuvą teisėjai atvyko pagal Europos teisminio mokymo tinklo (EJTN) teisėjų mainų programą.

Plačiau Plačiau
2015-09-16

Klaipėdos rajono apylinkės teismas 2015 m. sausio-rugpjūčio mėn. išnagrinėjo 11 baudžiamųjų bylų dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų. Policijos pareigūnus bandę papirkti asmenys išklausė teismo nuosprendžius.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Piešiniu konkursas

 
Viso apsilankė:2071687Šiandien:350Dabar naršo:3