HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

1
2015-11-26

Paskutinieji metai mokyklos suole dažnam jaunuoliui tampa tikru išbandymu. Stovėdami ateities pasirinkimų kryžkelėje jie ne kartą pakliūva į abejonių ir nežinomybės pinkles. Klaipėdos apygardos teismo darbuotojai, siekdami pristatyti jaunajai kartai teisininko profesijos galimybes, trečiadienį su moksleiviais susitiko Nacionalinėje karjeros savaitėje’15.

Plačiau Plačiau
 
img_4873-saugų v.gl.n
2015-11-25

Šilutės rajono apylinkės teismas, prisidėdamas prie Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“, pirmadienį į svečius pasikvietė Saugų vaikų globos namų auklėtinius.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-24

Praėjusią savaitę Skuodo rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nuteisė du 22 metų vaikinus už slapta pasisavintus internetinės bankininkystės duomenis ir jų panaudojimą imant „greituosius“ kreditus

Plačiau Plačiau
2015-11-19

Antradienį Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį, kuria tenkino buvusio UAB „Tauragės šilumos tinklai“ vadovo Vaclovo Karbauskio prašymą nebenagrinėti šiai įmonei iškelto ieškinio.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-19

Šį rudenį Klaipėdos apygardos teismas prisijungė prie visoje Lietuvoje organizuojamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“. Trečiadienį įvyko pirmasis mažųjų vizitas – teisme svečiavosi Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ auklėtiniai.

Plačiau Plačiau
2015-11-18

Sakoma, kad didžiosios metų šventės yra norų ir svajonių išsipildymo metas. Artėjant šventiniam laikotarpiui, Klaipėdos apygardos teismas kviečia bent trumpam nusikelti į vaikų svajonių pasaulį. Nuo šios savaitės teismo vitrinoje eksponuojami Šilalės rajono savivaldybės Pajūrio vaikų globos namų auklėtinių darbai tema „Mano svajonė“.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-17

Tauragės rajono apylinkės teisme surengta rugsėjo-spalio mėn. organizuoto mokinių piešinių konkurso darbų paroda.

Plačiau Plačiau
2015-11-16

Klaipėdos miesto apylinkės teisme vyko susitikimas, skirtas aptarti nuo kitų metų sausio 1 d. įsigaliosiančius LR Civilinio kodekso, Civilinio proceso kodekso ir kitų įstatymų, kuriais reguliuojami asmenų neveiksnumo ir riboto veiksnumo institutai, pakeitimus.

Plačiau Plačiau
 
2015-11-16

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 24 metų Valdui Jankauskui už Klaipėdos universiteto studentės išžaginimą ir nužudymą skirta 20 metų laisvės atėmimo bausmė.

Plačiau Plačiau
2015-11-11

Penktadienį Tauragės rajono apylinkės teisme vyko teisėjų susitikimas su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovais.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

 
Viso apsilankė:2238487Šiandien:844Dabar naršo:11