HerbasKlaipėdos apygardos teismai

Naujienos

be pavadinimo
2017-08-21

Vokietijos Tryro mieste Europos teisės akademija (ERA) šią vasarą organizavo mokymų kursą „Alternatyvus ginčų sprendimas“ (angl. Summer Course on Alternative Dispute Resolution). Be dalyvių iš Lietuvos, mokymuose žinias gilino kelios dešimtys teisininkų iš Danijos, Belgijos, Makedonijos, Kosovo ir kitų šalių. Tarptautiniuose mokymuose Lietuvos teismus atstovavo Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja ir mediatorė Giedrė Seselskytė, kuri patirtais įspūdžiais dalijasi su svetainės lankytojais.

Plačiau Plačiau
 
foto 2
2017-08-18

Klaipėdos apygardos teismo ekspozicijoje nuo šiol pristatoma Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro foto būrelio „Click“ paroda „Portretas“. Juodai baltose nuotraukose jaunieji kūrėjai į juos supantį pasaulį žvelgia „kitu kampu“. Kokios nuotaikos, išgyvenimai, potyriai atsispindi jaunų žmonių kūryboje, visa tai galima pamatyti eksponuojamoje parodoje, kuri veiks iki spalio 1 d.

Plačiau Plačiau
 
2017-08-14

Tauragės rajono apylinkės teismas 39 m. motinai, smurtavusiai prieš savo mažamečius vaikus, skyrė 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant vieneriems metams. Moteris įpareigota dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose bei nevartoti svaigalų.

Plačiau Plačiau
2017-08-14

Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir buvusio jos vadovo R. M. ginčą dėl vadovo civilinės atsakomybės ir nuostolių atlyginimo, šiandien nusprendė, kad R. M. turi atlyginti asociacijai 100 tūkst. eurų sumą.

Plačiau Plačiau
 
2017-08-11

Šiandien Kretingos rajono apylinkės teismas paskelbė 116 lapų apimties nuosprendį dokumentų klastojimu, tikslinės paramos panaudojimu ne pagal paskirtį, apgaulingu apskaitos tvarkymu, piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, dėl ko valstybei padaryta didelė žala, kaltintiems keturiems asmenims – buvusiam Plungės teritorinės darbo biržos Užimtumo rėmimo įgyvendinimo skyriaus vedėjui S. S. ir trims verslininkams iš Plungės ir Rietavo.

Plačiau Plačiau
2017-08-03

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos skundą ir paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutarimą, kuriuo buvo panaikinta už chuliganišką vairavimą klaipėdiečiui skirta nuobauda. Policijai teisme pritrūkus įrodymų, kad L. Č. aikštelėje „piešė saules“ ir taip sukėlė pavojų saugumui, administracinio nusižengimo byla nutraukiama: vyras nemokės 450 eurų baudos bei metams nepraras teisės vairuoti.

Plačiau Plačiau
 
2017-08-01

Klaipėdos apygardos teismas šiandien atmetė Klaipėdos zoologijos sodo įkūrėjo E. Legecko atstovo apeliacinį skundą, kuriuo buvo prašoma panaikinti Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos paskirtą nuobaudą, o administracinio teisės pažeidimo bylą nutraukti. 72 eurų bauda E. Legeckui buvo skirta per patikrinimą zoologijos sode radus įvairių pažeidimų. Anksčiau panašų skundą buvo atmetęs ir Klaipėdos rajono apylinkės teismas.

Plačiau Plačiau
2017-07-20

Klaipėdos apygardos teismas šiandien paskelbė nuosprendį 48 metų A. R., iš Nidos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Liudviko Rėzos kultūros centro pasisavinusiai per 32 tūkst. eurų sumą. Teismas nuteistajai skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Moteris savo kaltės nesigynė, visus pasisavintus pinigus įstaigoms grąžino.

Plačiau Plačiau
 
2017-07-18

Dalis žmonių, pirmą kartą su teismu susiduria prireikus teismo leidimo. Dažniausiai teismuose nagrinėjami prašymai išduoti teismo leidimą parduoti ar įkeisti nekilnojamąjį turtą, prašymai dėl leidimų paveldėjimo procedūroms taikyti ir kt. Pateikiame atsakymus į 6 dažniausiai užduodamus klausimus, su kuriais suduria į teismą dėl leidimų išdavimo besikreipiantys asmenys.

Plačiau Plačiau
2017-07-17

Teismo veiklos apžvalgoje rasite informaciją apie 2016 m. nagrinėtų bylų statistiką ir jų pobūdį, elektronines bylas, teisminę mediaciją, teismo savanorius. Apžvelgiami praėjusių metų renginiai, teismo personalo sudėtis, kvalifikacijos kėlimas ir dar daug kitų aktualių temų.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI SVETAINĖS LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Klaipėdos apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Klaipėdos apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Plungės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

Naujienų prenumerata

Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Kaip liudyti teisme

Nacionalinė teismų administracija

Teismų intranetas

Teisinė pagalba

Teisminė mediacija

Antstolių veiklos teritorijos

TM apklausa

Virtuali teismo posėdžių salė

Facebook Lietuvos teismų puslapis

Pagalba liudytojams ir nukentėjusiesiems

Atviras teismas

stt

Skirtymas

 
Viso apsilankė:4778500Šiandien:6649Dabar naršo:61